piątek, 12 sierpnia 2016

Prestige Cosmetics Polska - Błyszczyki WonderFull Lip Plumping Gloss

Bardzo lubię podkreślać usta. Raz  lubię kiedy są matowe a innym razem lubię kiedy błyszczą wszystko zależy od humoru no i oczywiście miejsca gdzie się wybieram :) Tym razem zaprezentuję błyszczyki WonderFull Lip Plumping Gloss które otrzymałam w ramach współpracy z firmą Prestige Cosmetics Polska pisałam o tym tutaj.
   Bezpośredni link do produktu - http://prestigecosmetics.com.pl/produkt/lip-plumping-gloss/

Odcienie które zaprezentuję to:
LPG 14 Charm - fiolet
LPG 22 Brave - pomarańcz
Błyszczyki zamknięte są w plastikowych opakowaniach typowych dla tego rodzaju kosmetyków. Każda z buteleczek ma pojemność 7 ml. Błyszczyki są wydajne. Ilość nabrana na aplikator doskonale pokrywa całe usta. Jednak ja zawsze smaruję dwa razy :D Błyszczyki nadają efekt pełnych ust a zawarte w nich mikrodrobinki wspaniale rozświetlają skórę warg co szczególnie widać w pełnym słońcu. 
Błyszczyk w odcieniu LPG 14 Charm ma bardzo jasny, delikatny, fioletowy kolor. Smak i zapach jest miętowy, co bardzo mi odpowiada szczególnie latem bo sprawia wrażenie że schładza, mrozi usta. 
Błyszczyk w odcieniu LPG 22 Brave ma już wyraźny kolor. Doskonale podkreśla kształt ust. Smak i zapach jest bardzo zbliżony do toffi co sprawia że specjalnie go zlizuję żeby znów nałożyć :) 

Zapraszam również do zapoznania się z pełną ofertą Prestige Cosmetics Polska
Strona internetowa - http://prestigecosmetics.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz