środa, 10 sierpnia 2016

Prestige Cosmetics Polska - Lakiery Wonder Gel Effect

Lakiery żelowe mają być alternatywą dla ostatnio popularnych hybryd. Czy spełniają swoje zadanie? Czy lepiej iść do kosmetyczki na zabieg manicuru hybrydowego? Ja już znam odpowiedź na to pytanie i dziś przekażę Wam moją opinię o lakierach Wonder Gel Effect które otrzymałam w ramach współpracy z firmą Prestige Cosmetics Polska pisałam o tym tutaj.
Odcienie które zaprezentuję to:

Przy malowaniu lakier nie klei się, nie marze, ani nie zostawia smug. 
Nie zasycha również jeszcze na pędzelku. Lakiery są trwałe i już jedna warstwa ładnie pokrywa płytkę paznokcia. Ja jednak zawsze maluję dwa razy dla uzyskania lepszego, głębszego koloru. Lakier bardzo szybko zasycha ok. 1-2 minuty i paznokcie są gotowe.
Lakiery są w szklanych buteleczkach każda o pojemności 9 ml. 
Pędzelek jest zgrabny, szeroki i płaski, nabiera się na niego wystarczająca ilość lakieru. Końcówka w fikuśne gwiazdki jest wygodna do trzymania i aplikacji lakieru.
Lakiery jak dla mnie doskonale spełniają się jako lakiery dające żelowy efekt. Po umalowaniu zapewniają paznokciom wspaniały połysk, nie odpryskują z paznokci a manicure utrzymuje się ładnie przez ok. 10 dni. Jeden lakier kosztuje ok. 20 - 25 zł a koszt jednego manicure hybrydowego to koszt ok 50-60 zł. gdzie lakier trzyma się może dłużej ale paznokieć również rośnie i odrost który jest widoczny trzeba zlikwidować. 
Lakiery Wonder Gel Effect to dla mnie doskonały produkt. To wyraźna oszczędność czasu. Wystarczy że raz pomaluję i nie muszę zmieniać manicure co kilka dni. 
Popularną hybrydę chyba każdy wie jak się usuwa tutaj gdy chcę usunąć lakier z paznokci wystarczy użyć zmywacza i wszystko ładnie schodzi
Lakiery razem z innym asortymentem marki Prestige Cosmetics Polska znajdziecie je w stałej sprzedaży w Drogeriach Natura
Zapraszam również do zapoznania się z pełną ofertą Prestige Cosmetics Polska
Strona internetowa - http://prestigecosmetics.com.pl

2 komentarze:

  1. Ładne połączenie kolorów. Mówisz,że tak szybko zasycha? Ale pewnie długo jest miękki?

    OdpowiedzUsuń
  2. szybko, nawet bardzo szybko i wcale nie jest miękki, aż sama się zdziwiłam :)

    OdpowiedzUsuń