niedziela, 28 sierpnia 2016

Kuferek kosmetyczny

Bardzo lobię malować paznokcie. Kiedyś miałam kilka swoich ulubionych lakierów i trzymałam je luzem w szufladzie, później w kosmetyczce z innymi kosmetykami, a teraz mają swoje miejsce w kuferku kosmetycznym i jest im tam bardzo wygodnie. 
Kuferek został wykonany z przezroczystego plastiku. Jest trwały i mocny. Kilka razy mi upadł i nic się nie połamało. To że jest przezroczysty to jest jego wielka zaleta bo nie trzeba zaglądać do środka żeby sprawdzić co jest w środku. 
Kuferek ma bardzo wygodna rączkę za którą możemy podnieść i go przenieść. Wiele kosmetyczek czy manikiurzystek oferuje dojazd do domu w takim kuferku mogą się zmieścić wszystkie niezbędne przedmioty do wykonania danej usługi. A za rączkę wygodnie będzie go nieść do klientki. 
Kuferek zamyka się na prosty w obsłudze zamek. To gwarancja że podczas transportu czy przenoszenia kuferek nie otworzy się i nic z niego nie wypadnie.
 
A Wy mając taki kuferek co byście w nim trzymały? 

1 komentarz:

  1. Bardzo fajny pomysł ;) dlatego z chęcią wezmę udział w konkursie ;) moje lakiery szwendają się po szafkach trzeba im znaleźć nowe mieszkanko ;p ;p

    OdpowiedzUsuń