środa, 10 sierpnia 2016

Cztery Pory Roku - Zmywacz do paznokci w żelu

Tak często jak maluję paznokcie to też tak często zmywam z nich lakier. Stosowałam wiele zmywaczy do paznokci jednak wszystkie wysuszały moje paznokcie ten zmywacz do paznokci w żelu od Cztery Pory Roku jest inny. 
Zmywacz ma jasnozielony kolor. Jego zapach jest typowy dla większości zmywaczy. Na początku jego stosowania ma wyraźną konsystencję dość gęstego żelu, jednak ja już mam końcówkę i konsystencja stała się bardziej wodnista niż żelowa. Zmywacz zamknięty jest w plastikowej przezroczystej buteleczce dzięki temu mogę na bieżąco kontrolować ilość jaka jeszcze mi została do zużycia. Buteleczka jest z zamknięciem typu "klik". 
 Zmywacz doskonale usuwa lakier z płytki paznokcia. Wystarczy niewielka ilość na waciku a jasny lakier usunie od razu. Do zmycia ciemnego lakieru zazwyczaj używam 2 wacików. Bardzo nie lubię kiedy wacik nasączony zmywaczem przykleja się do paznokcia tutaj tak się nie dzieje. 
Paznokcie po zastosowaniu zmywacza mają normalny kolor. Nie są takie białe i suche jak przy innych zmywaczach, a to zasługa gliceryny i olejku z trawy cytrynowej, które wchodzą w skład zmywacza. 

Ja mam już końcówkę zmywacza i mimo tego że ten jest na prawdę fajny następnym razem kupię kolejną nowość zmywacz z gąbką bez użycia wacików również firmy Cztery Pory Roku. 

1 komentarz:

  1. znam firmę, ale o zmywaczu w żelu słyszę pierwszy raz! :)

    OdpowiedzUsuń