poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Prestige Cosmetics Polska - Kredka brązowa

Nigdy nie lubiłam bo nie umiałam malować kredką oczu. Moja linia była krzywa i zawsze musiałam ją poprawiać. Jednak warto mieć w swojej kosmetyczce taką klasyczną kredkę do oczu Dziś przedstawię Eyeliner - kredkę do oczu którą otrzymałam w ramach współpracy z firmą Prestige Cosmetics Polska pisałam o tym tutaj
Kredka jest w odcieniu Black-Brown. Jest to kolor bardzo ciemny ładnie podkreśla oko. Kredki są dostępne również w innych kolorach. Na pewno dobierzecie coś dla siebie. Kredkę można stosować zarówno do malowania wewnętrznej jak i zewnętrznej strony oka. Kredka już za pierwszym pociągnięciem rysuje perfekcyjną linię. Nie trzeba poprawiać. Kredkę z łatwością usuniemy zwykłym płynem do demakijażu. Kredka zawiera naturalne olejki dzięki temu nie jest sucha i nie kruszy się. Została też przebadana dermatologicznie.
Doskonale zaostrzony czubek sprawia że wygodnie się nią maluje. Po kilku aplikacjach staje się bardziej płaskie, jednak wystarczy ją zatemperować i znowu jest szpiczasty. Kredka jest średnio twarda. Ołówek jest drewniany łatwo się struga, a plastikowa skuwka zabezpiecza nam ostrze kredki przed złamaniem się.
Kredki razem z innym asortymentem marki Prestige Cosmetics Polska znajdziecie w stałej sprzedaży w Drogeriach Natura

Zapraszam również do zapoznania się z pełną ofertą Prestige Cosmetics Polska
Strona internetowa - http://prestigecosmetics.com.pl

1 komentarz:

  1. Kredka zapowiada się naprawdę ciekawie. Muszę zobaczyć na inne kolory

    OdpowiedzUsuń