wtorek, 1 listopada 2016

Mollon PRO Professional

Kochane, lubicie robić zakupy? No przecież że lubicie. Ja też bardzo lubię, a jeszcze najlepiej jakby wszystkie produkty które chcę kupić były dostępne w jednym miejscu. Ostatnio jednak zaczęłam coraz więcej zamawiać przez internet z racji tego że nie mam z kim zostawić synka żeby wyskoczyć na miasto a pogoda nas nie rozpieszcza musiałam znaleźć odpowiedni sklep internetowy gdzie znajdę produkty które mnie interesują. I znalazłam. Szkoda że tak późno. Dziś chciałam Wam przedstawić firmę Mollon Pro Profesional. 
Mollon PRO Professional to francuska technologia, jakość i styl.
Tworząc profesjonale produkty do stylizacji oraz pielęgnacji paznokci czerpiemy z najnowszych rozwiązań technologicznych i trendów kosmetycznych w dziedzinie jakości i innowacji. 
Inspiracją Mollon PRO jest tworzyć z pasją, dbając o Piękno i Styl Kobiety.

W ofercie Mollon PRO Professional znajdziecie wszystkie produkty potrzebne do pielęgnacji dłoni i paznokci, oraz stóp. Dostaniecie tu bogatą gamę kolorystyczną lakierów do paznokci zwykłych, hybrydowych i żelowych, akcesoria do pielęgnacji paznokci takie jak zmywacze, pilniczki czy patyczki, różnego rodzaju odżywki i kremy pielęgnacyjne, scruby, zdobienia, lampy UV. 

A oto moja ostatnia dostawa. Wkrótce pojawią się recenzje poszczególnych produktów. 


A tymczasem zapraszam Was do zapoznania się z pełną ofertą Mollon PRO Professional. 
Sklep internetowy - https://mollonsklep.pl

1 komentarz: