sobota, 26 listopada 2016

Cece of Sweden - Odżywka olejek kokosowy

Uwielbiam wszystko co kokosowe. Wśród swoich kosmetyków mam wiele kokosowych maseł, balsamów i olejków do ciała, balsam do ust a teraz do tego grona dzięki testom "Dookoła włosów" z Only you magazine, o których pisałam tutaj dołączyła odżywka olejek kokosowy do włosów. Bardzo byłam ciekawa jej działania. Ja już wiem a teraz podzielę się z Wami relacją z moich testów. 
Odżywka zamknięta jest w brązowej butelce o pojemności 300 ml z korkiem typu "klik". Jednak kolor butelki nic nie utrudnia i widać poziom kosmetyku który został nam do wykorzystania. plastik z którego została wykonana butelka jest dość gruby i nie da się go łatwo ścisnąć żeby wydobyć odżywkę. opakowanie z pompką byłoby korzystniejszym rozwiązaniem. 
Odżywka ma gęstą konsystencję przez co kosmetyk jest bardzo wydajny. Biały kolor i wspaniały kokosowy dość słodki zapach, który długo utrzymuje się na moich włosach i przy każdym ruchu czuję go. Uwielbiam to! 
Odżywka w swoim składzie ma aż 5 olei kokosowy, migdałowy, makadamia, jojoba i arganowy. 
Odżywka dobrze sprawdza się w użytkowaniu. Łatwo się ją rozprowadza na włosach, nie spływa ani nie pieni się, łatwo się ją spłukuje. Chociaż osobiście wolę te odżywki których spłukiwać nie trzeba. Moje niesforne i suche a przez co napuszone włosy są wygładzone, miękkie i nawilżone. Nie elektryzują się a teraz pod czapką byłoby to nieuniknione. Nie plączą się i łatwo się rozczesują no i do tego ślicznie pachną. 
Cena ok. 20 zł/ 300 ml. 

2 komentarze:

  1. Faktycznie odżywka świetnie pachnie, ale u mnie sprawdziła się średnio

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi bardzo zachęcająco. Ja dopiero zapoznaję moje włosy z olejem kokosowym i jeszcze do końca nie mam o nim opinii:(

    OdpowiedzUsuń