piątek, 4 listopada 2016

Mollon PRO Profesional - Pilnik 80/100

Dłonie są wizytówką każdej kobiety. Ważne więc żeby były piękne i zadbane. Osobiście lubię mieć długie paznokcie to znacznie wydłuża moje dłonie i palce. Jednak nie uznaję zasady że paznokcie po prostu rosną sobie same i nic z nimi nie robię. Bardzo nie lubię kiedy paznokcie mają różną długość i różne kształty. Gdy złamie mi się jeden skracam wszystkie. Często również nadaję im określony kształt np. migdał. Używam do tego pilniczka prostego 80/100 od Mollon PRO Professional. 
Pilniczek ten jest gruboziarnisty. Wystarczy zaledwie kilka pociągnięć po krawędzi paznokcia i otrzymuję określony wcześniej kształt. Pilnik również doskonale się sprawdza gdy niestety ale złamie mi się paznokieć. Dosłownie kilka chwil i nie ma żadnych zadarć i zadziorów. 
Pilniczek jest idealny do naturalnych zdrowych paznokci ale można go stosować również do pielęgnacji tipsów i żelowych paznokci. Pilnika można używać wielokrotnie dlatego ważne jest żeby zawsze był czysty po użyciu zawsze myję go pod bieżącą wodą i cały paznokciowy pył spływa. 
Pilniczek możecie zamówić tutaj. Jego koszt to 5 zł. A oprócz tego zachęcam do zapoznania się z innymi produktami Mollon PRO Professional z pewnością wpadnie Wam coś w oko. 
Strona Facebook - https://www.facebook.com/MollonPRO/

Sklep internetowy -  https://mollonsklep.pl

1 komentarz: