czwartek, 29 września 2016

Aubrey Organics - Krem, serum do bardzo suchej skóry twarzy

Każdy kto ma suchą skórę wie jaki to uciążliwy problem. Moja skóra czasami jest aż tak wysuszona że się łuszczy. Na twarzy najbardziej jest to widoczne koło nosa. Dodatkowo skórę wysusza mój częsty katar i przecieranie nosa chusteczkami. Podrażniona, wysuszona, piecze i nie wygląda zbyt estetycznie. Dziś przedstawiam preparat, który poprawił kondycję mojej skóry.
To krem, serum do bardzo suchej skóry twarzy od Aubrey Organics.
Preparat nie zawiera żadnych szkodliwych dla naszej skóry składników. Ma tylko organiczny, naturalny skład. Wyciągi roślinne, kwasy, witaminy i najważniejszy olejek Rosa Mosqueta, który tu jest kluczowym nawilżającym składnikiem. Dla mnie również ważne jest to że serum nie zostało testowane na zwierzętach.
Serum zostało zamknięte w malutkiej plastikowej buteleczce, o pojemności 10 ml. Aplikację ułatwia dozownik, który dozuje odpowiednią ilość kosmetyku. Serum ma olejową płynną konsystencję, żółtawy kolor i naturalny, praktycznie niewyczuwalny zapach.
Po nałożeniu na twarz efekty są natychmiastowe. Skóra staje się bardzo nawilżona i odżywiona. Po kilku aplikacjach podrażnienie i suchość skóry znikają. Skóra odzyskuje swoją wiotkość i blask.

Jeżeli jesteście zainteresowane to serum możecie kupić tutaj w cenie 87,29 zł. Ale polecam też zapoznać się z pełną ofertą sklepu znajdziecie tam wiele wspaniałych a co najważniejsze naturalnych kosmetyków.
Strona internetowa - http://www.naturatylkoto.pl

1 komentarz:

  1. Ciekawe serum, firmę kojarzę lecz jeszcze nic od nich nie miałam ;)

    OdpowiedzUsuń