sobota, 3 września 2016

Annabelle Minerals - Pokaż swoje naturalne piękno

Jakiś czas temu na portalu zBLOGowani wystartował konkurs z marką Annabelle Minerals. Po zapoznaniu się ze szczegółami akcji postanowiłam wziąć w niej udział. Jeżeli również chcesz się przyłączyć masz czas do 16.09. Wystarczy że klikniesz tutaj lub w baner poniżej. 
Dzięki temu zdobędziesz szansę na wygranie wspaniałych nagród.
Zadania które mamy do wykonania są oczywiście związane z kolorowymi kosmetykami. 
Musimy pokazać swój naturalny makijaż i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. 
No właśnie... Dlaczego? Oto kilka podstawowych różnic między kosmetykami mineralnymi a tradycyjnymi. 

Kosmetyki mineralne - mają bardzo długą datę ważności, ponieważ minerały nie ulegają rozkładowi - są więc doskonałe dla kobiet które rzadko się malują.
Kosmetyki mineralne - możemy je sobie zrobić w domowym zaciszu wystarczy tylko że połączymy ze sobą odpowiednie składniki w odpowiednich proporcjach. 

Kosmetyki mineralne - są bardziej naturalne niż tradycyjna kolorówka. W swoim składzie mają znacznie mniej chemicznych substancji. Ich lista INCI jest bardzo krótka bo ich skład jest naturalny i zdrowy dla skóry. 

Kosmetyki mineralne - są lekkie i nie obciążają skóry są więc doskonałe na upalne letnie dni. 

Każda z nas jest piękna, jednak wiele razy zdarza się że makijaż zamiast podkreślać urodę zwraca naszą uwagę bo coś nie wyszło. Efekt maski, źle dobrany kolor cieni do powiek lub szminki to najczęstsze błędy wykonywane przy makijażu. 

Patrząc na to widzimy same zalety stosowania kosmetyków mineralnych. Nic więc dziwnego że coraz więcej firm ma w swojej ofercie asortyment typu kosmetyki mineralne. Jedną z tych firm jest polska Annabelle Minnrals. Znajdziemy tam podkłady (rozświetlające, matujące, kryjące) róże, pudry, korektory i cienie do powiek a wszystko mineralne. 

A teraz przedstawiam mój naturalny makijaż wykonany mineralnymi kosmetykami. Myślę że moje naturalne piękno zostało tutaj świetnie podkreślone. 
Zakochana, romantyczna, rozmarzona, spełniona - szczęśliwa mama i żona <3 
A Wam jak się podoba mój makijaż wykonany kosmetykami mineralnymi? Co sądzicie o kosmetykach mineralnych? Czekam na Wasze komentarze :) 


  <div style="text-align:center;margin: 0;padding: 0"><a target="_blank" href="http://effnet.pl/scripts/click.php?a_aid=0102&a_bid=7d84ee1b" title="Sprawdź serwis zBLOGowani.pl!"><img src="//zblogowani.pl/code/action/31/336854/btn.png" alt="zBLOGowani.pl"><span style="width:0;height:0;"><img src="http://effnet.pl/scripts/imp.php?a_aid=0102&a_bid=7d84ee1b" width="0" height="0"></span></a></div>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz