sobota, 23 lipca 2016

Alterra - szampon nawilżający

Bardzo lubię naturalne kosmetyki tym razem prezentuję szampon nawilżający zawierający bio-owoc granatu i bio-aloes. To szampon do stosowania dla włosów suchych i zniszczonych bo każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację i należy je traktować preparatem dla nich przeznaczonym. 
Szampon ma bezpieczne i łagodne składniki. Nie zawiera sztucznych barwnikówn i konserwantów, silikonów, parafiny i innych substancji ropopodobnych. W swoim składzie ma składniki pochodzące z ekologicznych certyfikowanych upraw i pochodzące z naturalnych olejów eterycznych. Szampon został przebadany dermatologicznie. Szampon ma ładny przyjemny ale delikatny zapach.  
Szampon stosuję do codziennej pielęgnacji moich włosów. Jestem zadowolona z jego działania. Nie powoduje łupieżu ani nie wysusza skóry głowy. Wystarczy rozprowadzić go na wilgotnych włosach i wmasować w skórę głowy i we włosy. Już niewielka ilość szamponu sprawia że dobrze się pieni. Włosy po nim są miękkie i błyszczące. Są dokładnie oczyszczone i odżywione a skóra głowy jest nawilżona. Włosy nie plączą się i łatwo się rozczesują. 

Szampon kupicie w Rossmanie i za 200 ml zapłacicie 9,99 zł 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz